Şeffaf Çatı

Şeffaf Çatı-Polikarbon

Günümüzün en çok tercih edilen çatı sistemlerinden olan şeffaf çatı polikarbon türü birçok özelliği ile de dikkatleri üzerinde topluyor. Geniş bir kullanım alanına da sahip olan bu kaliteli çatı sistemleri başta ülkemizde olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde güvenle kullanılıyor. Yüksek kaliteye sahip olması sayesinde uzun yıllar boyu kalitesini koruyabiliyor. Şeffaf çatı-polikarbon çatı türü geçmiş dönemlere oranla 2019 döneminde ise daha düşük fiyat tarifesinden uygulanıyor. Montaj işlemi oldukça basit olan profesyonel çatı sistemleri bu sayede tüketicilere zaman bakımından avantaj sunuyor. Işık geçirgenliği cama en yakın polikarbon levhalar üzerinden imal edilen şeffaf çatı sistemleri bu sayede gün ışığından maksimum düzeyde faydalanması gereken yapılar açısından son derece idealdir.

Şeffaf Çatı-Polikarbon Nedir?

Kaliteli şeffaf çatı polikarbon çatı sistemleri kaliteli polikarbon levhalar üzerinden üretilen kaliteli ve son derece sağlam çatı sistemleridir. Geniş renk tonlarından üretilen şeffaf çatı-polikarbon sistemleri bu sayede tüketicilerin beklentilerine kusursuz bir şekilde hitap ediyor. Şeffaf çatı-polikarbon çatı sistemleri özellikle reçine özelliği sayesinde olası darbelere karşı maksimum düzeyde performans gösterir. Bu sağlam çatı sistemlerini diğer çatı sistemlerinden ayıran en temel özelliği maksimum sağlam bir yapıya sahip olmasıdır. Bu sayede kırılması, çatlaması söz konusu değildir.

Şeffaf Polikarbon Çatı Kaplama (özellikleri)

· Plaka ölçüleri standart olarak 210 x 600 cm?dir.
· Tüm uygulama detayları mükemmel çözülmüş sistemi ile izolasyon problemini ortadan kaldırır.
· Malzeme yapısından dolayı yüksek darbe dayanıklılığına sahiptir.
· Alev yaymayan özelliği ile uluslararası yangın standartlarına uygundur.
· Farklı kalınlık ve çok hücreli seçenekler, yüksek ısı yalıtımı sağlar.
· İçeri süzülen ışığın homojen olarak dağılmasını sağlar.
· Soğuk bükümle şekillendirilebilecek esnekliğe sahiptir.
· Camın 1/6?sı kadar hafiftir.
· Farklı iklim koşullarına (-40 c , +120 C) dayanıklılık.

Şeffaf Çatı-Polikarbon Nasıl Olmalıdır?

Avantajlı çatı sistemi olan şeffaf çatı-polikarbon çatı sistemleri güneş ışınları üzerinden ortamı aydınlatmalıdır. Bununla birlikte şeffaf bir yapıya sahip olmakla birlikte maksimum kalite ve performansa sahip olmalıdır. Kusursuz iç dizaynı sayesinde herhangi bir hava boşluğuna yer vermemelidir. Yüksek oranda ısı sağlamalı ve kullanıldığı alanla kusursuz bir biçimde bütünleşmelidir. Hafif bir ağırlığa sahip olmalı ve bu sayede pratik bir biçimde uygulanmalıdır.

Şeffaf Çatı-Polikarbon Fiyatları

İnternet dünyasından şeffaf ve polikarbon çatı sistemlerinin fiyatları incelendiğinde birçok firmalar tarafından uygun fiyatlar sunulduğu gözlemlenebiliyor. Dolaysıyla bu kaliteli ve garantili çatı sistemleri bugün birçok firma sitesinden ucuz fiyata satışa sunulabiliyor.

Şeffaf Çatı-Polikarbon Faydaları

Şeffaf yapılı polikarbon çatı sistemlerinin birçok faydalar bulunuyor. Özenli bir şekilde uygulandığında güneş ışınlarını doğrudan ortama yansıtabiliyor. Bu sayede ortamın doğal ışınlar üzerinden ısınmasına destek olabiliyor. Bununla birlikte çatı bölümünün daha şık ve estetikli görünmesini sağlıyor. Diğer çatı sistemlerine göre daha ucuz fiyata sahip olduğundan ekonomik bağlamda da tüketicilere faydalar sağlıyor. Alev yaymayan özelliğe sahiptir. Bu sayede bu profesyonel çatı sistemleri uluslar arası kalite standartlarına uygundur.

Şeffaf Çatı-Polikarbon Uygulaması

Fabrika aydınlıkları, yüzme havuzları, apartman giriş ve çıkış alanları ve daha birçok farklı alanlarda uygulanan şeffaf çatı polikarbon pratik bir uygulanışa sahiptir. Ürün uygulanmadan önce ilgili alanda uzman personel tarafından ölçü ve ebat değerlendirmesi yapılır. Bu aşamadan hemen sonrasında çatı sistemlerinin uygulanma süreci başlatılır. Yaya üst geçitlerinde de yaygın bir şekilde tercih edilen şeffaf ve polikarbon çatı sistemleri profesyonel firmalar tarafından birkaç saat içerisinde uygulanabiliyor. Dolaysıyla gerek zamandan ve gerekse de maliyet bakımından tasarruf edilmesi açısından şeffaf ve polikarbon çatı sistemleri profesyonel çatı sistemleri üretim ve satış firmasından alınmalıdır.

Kullanım Alanları:

· Çatı ışıklıkları
· Fabrika pencereleri ve ışıklıkları
· Cephe uygulamaları
· Kış bahçeleri
· Veranda ve teras çatıları
· Sabit veya açılır havuz örtü sistemleri
· Binalar arası geçitler, üst geçitler
· Yürüyüş yolları
· Giriş saçakları
· Spor salonları
· Seralar
· Otobüs durakları
· Otoparklar
· Reklam panoları

Etiketler: şeffaf çatı, ahşap şeffaf çatı, şeffaf çatı aktarma, şeffaf çatı aktarma ustası, şeffaf çatı aktarma fiyatı, şeffaf çatı tamiri, şeffaf çatı onarımı, şeffaf çatı değişimi, şeffaf çatı tadilatı, şeffaf çatı bakımı, şeffaf çatı ustası, şeffaf panel arası, panel arası şeffaf panel, panel arası şeffaf levha polikarbon,