Prefabrik Yemekhane Binaları

Prefabrik binalar son yıllarda oldukça sık kullanılıyor ve kullanan herkes çok memnun kalıyor. Prefabrik binalardan bir tanesi de yemekhane binalarıdır. Çok fazla duyulan bir şey değilse de prefabrik binalar yemekhane olarak kullanılabiliyor. Özellikle sosyal tesislerde, şantiyelerde, yemek üretim ve normal üretim tesislerinde bazı fabrikalarda sıklıkla kullanılır.

Prefabrik yemekhane binaları kullanıldıkları alana hijyenik bir ortam sağlar. Topluluk alanlarda kullanıldıkları için de hijyen önemli bir unsurdur. Firmamıza yemekhane binası adında başvuruda bulunduğunuzda bizler istediğiniz ölçüdeki prefabrik binanın içine yemekhane için ihtiyacınız olacak tüm malzemeleri koyarak belirlediğiniz düz araziye teslim ediyoruz.

Çeşitli Büyüklükte Prefabrik Yemekhane Binası

Prefabrik yemekhane binası firmanın personel sayısına bağlı olarak değişir. Örneğin bir fabrikada 1000 kişi var, öyleyse 1000 kişilik yemekhane yapılır ve malzeme seçimi de buna göre yapılır. Firmamız istediğiniz büyüklükte prefabrik yemekhane binasını yaptıktan sonra ortalama 1 hafta içinde belirlediğiniz düz araziye gelip, tecrübeli elemanlar eşliğinde kurulumu yapılır.

Kurulum yapıldıktan sonra tüm tesisat, ısı ve ses yalıtımı kontrol edilir. Gerekli tedbirler alındıktan sonra dilerseniz hemen yeni binanıza geçebilirsiniz. Firmamızda ürettiğimiz prefabrik yapıların hepsinde olduğu gibi yemekhanelerde de ısı ve neme karşı duyarlılık, şiddetli suya duyarlılık, depreme ve yangına duyarlılık üst seviyede tutuluyor. Bunların her biri güven açısından belgeleniyor.

Isı Yalıtımı da Mevcut

Firmamız müşterilerini düşünerek dış yalıtım da yaptırıyor. Bu sayede yemekhanenin içi yazın daha serin kışın daha sıcak oluyor. Özellikle yaz ayında kalabalığın ve yemeklerin bulunmasıyla sıcaktan durulamaz haline gelinirdi. Ayrıca ısı yalıtımı sizlere maddi anlamda da kazandıracak. Sizler de konforlu bir binada yemekhane istiyorsanız mutlaka firmamızı ziyaret etmelisiniz. Yalıtımdan sonra daha iyi hale gelen prefabrik yemekhane binasını ışıklandırma ve banklarla daha hoş görünümlü hale getirebilirsiniz.

 

Prefabrik Yemekhane Binalarının Avantajları

Prefabrik yemekhane binaları beton binalara göre elbette ki daha avantajlıdır. Maliyet bunun en büyük göstergesidir. Beton yapıdan yemekhane yaptırmak milyarları bulabilirken firmamızdan yaptıracağınız prefabrik yapılar size maddi anlamda epey bir kazandırır. Maddiyatın dışında ise kurulum kolaylığı da dikkat çekiyor.

Beton binanın inşaatı ne zaman bitecek belli değilken en önemlisi inşaat gerektirirken prefabrik yemekhane binalarında böyle bir durum söz konusu değildir. Anahtar teslim olduğu için 1 hafta içinde yemek yiyor olursunuz. Bununla birlikte aksi bir durum çıktığında taşınmanız gerektiğinde beton yapıyı yerinden söküp götüremeyeceğinize göre prefabrik yapılarda bu konularda daha kolay. Vinç yardımıyla prefabrik bina istediğiniz yere taşınabiliyor.

 

Firmamızdan Hizmet Alabilirsiniz.

Firmamız uzun yıllardır prefabrik bina sektöründe hizmet veriyor. Buna istinaden usta ellerden bir prefabrik bina istiyorsanız mutlaka firmamızı ziyaret etmelisiniz. Size kaliteli hizmet edeceğimizden emin olabilirsiniz. Uygun fiyatlarda prefabrik yemekhane binaları firmamızdadır. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.