Prefabrik Yatakhane Binaları

Günümüzde prefabrik binalar beton binalardan daha fazla tercih ediliyor. Kullanım kolaylığı, montajı ve maliyetinin ucuzluğu ile dikkatleri üzerine toplayan prefabrik binalar farklı alanlarda kullanılıyor. Prefabrik yatakhane binaları da kullanım amaçlarından bir tanesidir. Prefabrik yatakhane binaları şantiyelerde, maden ocaklarında, öğrenci yurtlarında ve askeriyede sıklıkla kullanılır.

Bu tür kalabalık alanlarda beton yapılar çok yer kapladığı için prefabrik yatakhane binaları daha çok tercih edilir. Böylece hem maliyetten hem de yerden tasarruf edilir. Kısa sürede monte edildiği için zamandan da tasarruf sağlanır.

Prefabrik Yatakhane Binaları Özellikleri

Prefabrik yatakhane binaları doğal şartlara uyumlu olarak üretilir. Bu binalarda yağmur, kar ve sel gibi sulardan, güneş ışınından ve yangından etkilenmeyen malzeme kullanılır. Böylece içeride yatan bireyler güvende olmuş olur. Firmamızda çok kısa sürede gerekli tüm malzemeler yerine yerleştirilip ortalama 10 gün içerisinde binanın montajı yapılıyor.

Firmamızın ürettiği prefabrik yatakhane binalarda ısı yalıtımı da sağlanıyor. Böylece yazları daha serin, kışları daha sıcak olabiliyor. Hele ki böylesi kalabalık bir mekân için yalıtım şart. Firmamızın ürettiği prefabrik yatakhane binaları aynı zamanda depreme karşı da dayanıklıdır. Malzeme kalitelerimiz ve dayanıklık derecelerimizin her biri sertifikalıdır ve bu da size güven kazandırır.

İstediğiniz Yere Taşıyabilirsiniz.

Firmamızın ürettiği prefabrik yatakhane binaları dilediğiniz yere taşınabilir özelliğe sahiptir. Okul, askeriye ve inşaat işçileri bazı durumlarda farklı ilçelere ya da şehirlere taşınmak zorunda kalabiliyor. Bu durumda kalacak yer sıkıntısı da ortaya çıkıyor. Firmamız bu sıkıntıya taşınabilir prefabrik yapılar üreterek çözüm getiriyor.

Prefabrik yatakhane binalarının taşınması için yük aracı ve vince ihtiyaç duyulur. Böylece içindeki eşyalara hiç dokunmadan binayı olduğu gibi istediğiniz yere götürebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz taşıma şirketleri ile de görüşme sağlayabilirsiniz.

Kolay Kurulum

Firmamızda çalışan uzman elemanlar sayesinde 10 gün içerisinde hazırladığımız prefabrik yatakhane binaları belirlediğiniz düz araziye anında montaj yapılıyor. Birkaç saatlik bir kurulum aşamasından sonra binaya yerleşme sağlanabilir. İçerisine konulacak yatak ve dolaplar isteğe bağlı olarak firmamızda koyulabiliyor.

Beton yapıdan yatakhane yaptırmaya kalksanız bu durum size hem çok pahalıya patlayacak hem de büyük oranda zaman kaybı yaratacak. Oysa prefabrik yatakhane binaları 10 gün içerisinde kullanıma hazır hale geliyor. Bu durumda karar sizin fakat zamanınız kıymetliyse firmamızdan prefabrik yatakhane binası yaptırmanızı tavsiye ederim.

Hem Ucuz Hem Kullanışlı

Firmamızın ürettiği prefabrik yatakhane binaları müşterilerimizin konforu için oldukça kullanışlı. Evinizde kendinizi nasıl hissediyorsanız yatakhanelerimizde de o kadar rahat hissedersiniz. Üstelik beton yapılara göre büyük farkla uygunluk sağlıyor. Önemli olan düz bir arazi bulabilmek ve ihtiyaç duyulan ölçüyü doğru belirtmek.

Firmamızdan güvenli bir şekilde prefabrik yatakhane binası hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz ya da mesaj atabilirsiniz.