İki Katlı Prefabrik-Ev-82-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-92-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-100-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-105-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-118-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-119-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-131-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-134-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-142-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-149-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-150-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-155-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-158-m²

Çift Katlı Prefabrik Evler

Prefabrik evler, portatif kullanıma sahip olan ve her ortamda kullanışlı bir yaşam alanı oluşturmak için tasarlanan konforlu yapılardır.  Oldukça fazla model tercihi bulunan bu evler, belirlenen çevredeki çevre şartları incelendikten sonra konuma ve duruma uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Rahat kullanımı ve konforlu yapısı ile tercih edilebilecek prefabrik evler kalite bakımından da normal evler ile birebir kaliteye sahiptir.  Normal evlere oranla oldukça uygun fiyatlara sahip olunabilmesi, ev sahiplerine maddi anlamda büyük bir tasarruf sağlar.

Prefabrik Ev Çeşitleri

Prefabrik evler ister tek kat isterse de çift katlı olarak üretilebilir. Tamamen müşterinin tercihine göre belirlenen prefabrik yapılar, yine müşterinin tercihine göre tasarlanır. Tek katlı evler küçük aileler için uygun olması nedeni ile tercih edilir. Çift katlı prefabrik evler ise daha geniş aileler için güzel bir kullanım sağlar. Prefabrik evler taşınabilme özelliğine de sahiptir ve gerek olduğu durumlarda bulunduğu noktadan belirlenen diğer noktaya rahatlıkla taşınabilir.

Prefabrik Ev Tercih Etmenin Sağladığı Avantajlar

  • Prefabrik evler, normal bina yapılarına göre oldukça esnek özelliklere sahiptir. Olası bir deprem ya da zemin kayması durumunda bu esneklik yapının sağlam bir şekilde kalmasını sağlar.
  • Tek veya çift katlı prefabrik evler için kullanılan ısı yalıtım çalışmaları diğer evlere oranla oldukça fazladır.
  • Modüler yapıya sahip olan prefabrik evler, önceden tasarlama ile yapılır ve üretim planlaması tamamen ihtiyaçlar kapsamında gerçekleştirilir. Böylelikle müşteriler tamamen istekler doğrultusunda hazırlanan bir eve sahip olurlar.
  • Normal bir ev için beklenecek süre göze alındığında, çok daha bir zamanda prefabrik eve sahip olunabilir.
  • Prefabrik ev sahibi olunduğunda, ev içerisinde herhangi bir beğenilmeyen bölüm olduğunda bu bölümlerin çıkartılıp değiştirilmesi mümkün olur.

 

Prefabrik Evlerin Yapım Aşamaları

Prefabrik ev siparişi alındıktan sonra bilgisayar ortamında yapılacak çizimler fabrikaya götürülür ve hassas ölçülü makinalar ile malzemelerin kesimi ve hazırlanması sağlanır. Çelik konstrüksiyon malzemelerin de kurulum için hazır hale gelmesi ile kurulum başlar. Profesyonel ekip kadrosu ile bu paneller birleştirilir ve yardımcı malzemelerin kullanımı ile de yapının temel iskeleti kurulur. Kurulum aşamasında perçin ve vida kullanımı oluşacak deprem riskini yok eder.  Dış cephesi fibercement ile kaplanan çift katlı prefabrik evler son olarak çatının da kapatılması ile tamamlanmış olur.

Dış çalışması bitirilen prefabrik evlerin iç yüzeylerinde de gerekli tesisatın tamamlanmasının ardından alçı ve boya işlemlerine geçilir. Zemine döşenen fayansların ardından kapılara ve montaj işlemlerine geçilir. Mutfak, banyo gibi bölümlerin gereksinimleri karşılanır ve her şeyi ile kullanılabilir şekle gelen çift katlı prefabrik evler müşteriye teslim edilir.

Prefabrik evler, her anlamda oldukça kullanışlı yaşam bölgeleridir. Uzun süre güvenle kullanabileceğiniz kaliteli prefabrik evlere sahip olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.