Onduline Fiyatları

Onduline Fiyatları 2020 / Onduline Fiyatı / Onduline Fiyat
Çatı kaplamlarında tercih edilen Onduline sunduğu avantaj ile size yardımcı oluyor ve uzun sürede en iyi verimi almanıza destek sağlıyor. İçerik olarak zengin olan bu ürünü projelerinizde güvenle kullanabilirsiniz. İklim şartlarından etkilenmemesi de ayrı bir avantaj sağlıyor. Firmamız bu konuda geliştirdiği özel yöntemler ile size yardımcı oluyor. Çatı kapmalarında hızlı montaj imkanı da sunan bu ürün firmamızın garantisiyle veriliyor. Bu sayede güvenilir bir kullanım sağlayabilirsiniz. Onduline farklı boylarda hazırlanabilmektedir. Kullanıma bağlı olarak seçim yapabilirsiniz ve en iyi verimi alabilirsiniz.

Onduline Fiyatları Ve Ürün Özelliği

Hafif olmaları ile kolay bir şekilde kullanılır. Uygulama yapılacak olan alanda kullanılacak ölçüyü yakalamak isterseniz de özel kesiciler kullanarak sonuç alabilirsiniz. Onduline fiyatları ekonomik olarak belirlenmiş olup ödeme kolaylığı ile size sunuluyor. Gelişmiş özelliklere sahip olmasından dolayı da sorunsuz bir şekilde verim alabilirsiniz. Su geçirmeyen yapısı da bulunuyor. İklim şartlarından etkilenmeden dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Ses izolasyonu da oldukça başarılıdır. Yutuculuk özeliği sayesinde ses sorunu yaşamadan kullanabilir ve özel fiyat politikasından yararlanabilirsiniz. Özel reçine formülü ile hazırlanmış olmasından dolayı dayanıklılığı ile ön planda bulunuyor. Firmamız üretim aşamasında en yeni teknikleri kullandığından dolayı tüm modeller uzun süreli kullanım imkanını da beraberinde sunuyor.

Onduline Nerelerde Kullanılır

Kullanım alanın geniş olmasından dolayı tüm projeleriniz için sağlıklı bir sonuç alabilirsiniz. Çatılarda dayanıklılık açısından tercih edilen bu ürünün mutlaka kaliteli bir şekilde üretilmiş olması gerekir. Firmamız bu konuda sektöre kaliteli ürün ve hizmet içeriği ile yardımcı oluyor. Çiftlikler, toplu konutlar, ticari binalar ve endüstriyel binalarda tercih edilerek kullanılır. Çatılarınız için estetik tasarımların oluşmasına da olanak sağlar. Bu da uzun sürede binanızda şıklığı elde etmenize imkan verir. Farklı renklerde hazırlanan bu model ile projeleriniz daha sağlıklı bir süreçte ilerleyecektir. Su geçirmeyen yapısı ile de kullanım daha profesyonel bir hale geliyor.

Onduline Levha Ömrü

Firmamız sektör içerisinde başarı grafiği ile ön planda yer almakta ve ürünlerini yasal kapsam içerisinde size sunmaktadır. Ondüline levha ömrü uzun süreli olarak karşınıza çıkıyor. Dayanıklı yapısı sorunsuz bir kullanım yapmanıza yardımcı olacaktır. Özel formülle geliştirilmiş olan bileşenleri projelerinizde daha iyi bir sonuç almanıza yardımcı oluyor. Levhalar hafif yapıları ile hızlı bir şekilde montaj imkanını da sağlıyor. Bu sayede çatı işini belirlediğiniz zaman içerisinde bitirebilirsiniz.

Tüm bu hizmeti içeriğinden yararlanarak sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz. Hafif bir yapıda olması taşınmayı da kolay hale getiriyor. Projelerinize uygun bir şekilde firmamızdan temin ederek kullanım sağlayabilirsiniz. Sektör içerisinde lider konumda yer alan firmamız modern tasarım içeriği ile destek sunar. Ekonomik fiyat ve ödeme kolaylıklarından yararlanarak bulunduğunuz alan için sağlıklı bir sonuç alabilirsiniz.

Onduline Fiyat Tablosu / Fiyat Listesi:

tablo:

Not: Fiyatlara + kdv dahil değildir.
Not: Fiyatlara nakliye dahil değildir.
Not: Fiyatlar depo teslim fiyatlarıdır.

Alt kısımda Onduline levha ile yapılan uygulamaları görebilirsiniz. Onduline Levhaları fiyat olarak diğer ürünlere göre ekonomiktir. Onduline Çatı Levhası diğer ürünlere göre tek tip bir üründür. 95cm eni 200cm boyu (uzunluğu) ile standart bir üründür.

Onduline Levha Teknik Bilgileri:
Onduline HR

En: 95 cm
Boy : 200 cm
Net Kaplama Alanı: 1,59 m²/levha
Ağırlık : 6,5 kg ± 0,3 kg
Oluk Yüksekliği: 4 cm
Oluk Sayısı: 10 oluk/levha

onduline-fiyatlari-levha cati
onduline-fiyatlari-levha
onduline-levha-fiyat

Firmamız onduline levha konusunda kendini kanıtlamış ve onduline  fiyatları, ile tadilat gerektiren yağmur su kaçaklarını onduline Çatı Levhası ve özelliğini yitirmiş çatınızı yenide hayata döndürmek için profesyonel ekibi ile hizmet vermek için projelerinizi bekliyor. Bize 0216 706 56 16 veya 0545 455 84 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. İstanbul içi keşiflerimiz ücretsiz olup Türkiye geneline proje bazlı hizmet vermekteyiz.

Etiketler: onduline Çatı levha Fiyatları, onduline çatı levhası, onduline Fiyatları