Konya Sandviç Paneli

Konya Sandviç Paneli

Konya tarih olarak çok eski kökenlere dayanmaktadır. Konya birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Konya’da çok eski kültür zenginliğine rastlanmaktadır. Konya sandviç paneli günümüzde birçok şehirde kullanılmaya ve yeni yeni gelişmeye başlamıştır. Sandviç paneller üstün ve güçlü bir yalıtım sağlamaktadır. Sandviç paneller güçlü yalıtımı sayesinde ekonomik ve tasarruf sağlamaktadır. Sandviç paneller kalite ve yapısı itibariyle hafif ve sağlamdır. Sandviç paneller kullanıldığı yerde etkin bir koruma sağlar. Sandviç paneller yapı olarak birçok çeşitti vardır ve birçok yerde kullanılabilmektedir.

Konya Çatı Paneli

Sandviç çatı panelleri dayanaklığıyla etkin bir koruma sağlamaktadır. Sandviç paneller çatı da ağırlık yapmaz yağmura ve her türlü muameleye dayanaklıdır. Sandviç paneller dışarda oluşan etkenlerden etkilenmez. Çatılar kolay montaj sayesinde istenilen her yere rahatlıkla hızlı bir şekilde montaj edilebilir. Konya sandviç panel görünüm olarak ve sağlamlık olarak ön plana çıkmaktadır. Sandviç çatı panelleri hafif ve dayanıklı olduğundan birçok yerde rahatlıkla kullanılabilir. Sandviç paneller çatıda ağırlık yapmaz.

Konya Cephe Paneli

Sandviç panel cephe etkili dayanıklı ve sağlam bir koruma sağlar. Sandviç cephe panelleri görünüş olarak güzel ve kolay montajı sayesinde hızlı bir yalıtım sağlamaktadır. Sandviç cephe paneller cephe de ağırlık yapmaz güçlü dayanıklı yapısı sayesinde dışardan gel ses ve diğer etkenlere karşı güçlü bir koruma sağlamaktadır. Sandviç cephe panelleri sağlam dayanıklı malzeme ile üretildiğinden dolayı kullanıldığı alanda etkin bir güvenlik sağlar. Sandviç paneller yangınlara ve dışardan gelecek herhangi bir ses müdahaleye karşı dayanıklıdır.

Konya Trapez Sac

Trapez saclar yapı olarak değişmektedir. Trapez sandviç farklı gruplara ayrılmaktadır. Trapez sandviç saclar alüminyum ve galvaniz olarak da ayrılmaktadır. Trapez saclar malzeme yapısı olarak hafif ama dayanıklıdır. Konya sandviç paneli etkin bir yalıtımı sayesinde ses ve soğuğa karşı dirençlidir. Sandviç saclar dayanıklı ve güçlü yapısı ile uzun süreli kullanımlar için uygundur. Sandviç saclar kullanıldığı yere ağırlık yapmaz. Trapez sandviç saclar boyalı ve boyasız olarak üretilmektedir. Kaliteli boyası ve dayanıklı malzeme yapısı sayesinde uzun süre dış etkenlerden etkilenmeden kullanıma uygundur. Sandviç paneller çeşit olarak çift kat arasında yalıtım konularak üretilen sandviç paneller daha etkili ve güçlü bir koruma ve yalıtım sağlamaktadır.

Konya Şeffaf Çatı Levhası

Şeffaf çatı  güçlü dayanıklı malzemesi sayesinde ve görünüm olarak tercih edilmektedir. Şeffaf çatı malzemesi sağlam ve dayanıklıdır. Şeffaf çatı görünüm olarak güzel ve yalıtım olarak  güçlüdür. Dış etkenlere karşı güçlü bir koruma sağlamaktadır. Şeffaf çatı güçlü malzemesi sayesinde soğuk ve yağıştan etkilenmez. Şeffaf çatı birçok yer kullanılma sebeplerinden biri hem güçlü dayanıklı yapısı ve estetik ve zarif bir görünüm sağlamasındandır. Firmamız sandviç panel anlamında kaliteli bir hizmet vermektedir.

Sandviç panel satış ve uygulama yaptığımız diğer bölgeler. 
Türkiye › Konya › İlçeleri

FİYATANDIRMA:
Sandviç Çatı Paneli Fiyatı: m2 ….. usd / + kdv
Sandviç Cephe Paneli Fiyatı: m2 ….. usd / + kdv
Tek Kat Sandviç Panel (1cm kalınlık)  …. tl  / + kdv
Trapez Saç Fiyatı: m2 …… usd + kdv
Not: renk farkı 1 usd ek olarak eklenecektir.
Fiyatlar standar renk için geçerlidir. 
(güncel fiyat bilgisi için lütfen arayınız. 0545 455 84 61)

(Not: Malzeme satışı dışında montajlı hizmetlerimiz 2.500m2 üzeri MONTAJ yapmaktayız. Bu ölçülerin altındaki yerlerde montaj hizmetimiz yoktur. İstediğiniz metrajda ürün satın alabilirsiniz.) Fiyatlara nakliye dahil değildir.

Sandviç Panel Çatı Detayı:

Firmamız Sandviç Panel konusunda kendini kanıtlamış ve Sandviç Panel fiyatları, ile tadilat gerektiren yağmur su kaçaklarını Sandviç Panel  Çatı Levhası ve özelliğini yitirmiş çatınızı yeniden hayata döndürmek için profesyonel ekibi ile hizmet vermek için projelerinizi bekliyor. Bize 0216 706 56 16 veya 0545 455 84 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. İstanbul içi keşiflerimiz ücretsiz olup Türkiye geneline proje bazlı hizmet vermekteyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yorumlar
    Bize Danışın…

    Çatı ve cephe ürünlerimiz için bir uzman çalışanımızdan bilgi almak için bizi arayın.
    0216 706 56 16