Kırklareli Sandviç Panel

Kırklareli Sandviç Panel

Kırklareli sandviç panel, ısı yalıtımı sayesinde özellikle kış aylarında ısınmak için yaz aylarında ise serinlemek amacı ile kullanılan enerjinin azalmasına yardımcı olur. Oldukça konforlu bir yaşamın sunulmasına yardımcı olur. Ürün ısı geçişine neden olan durumların engellenmesini sağlar. Paneller ile sağlanan ısı yalıtımı oldukça uygun bir fiyata bulunan yapı malzemesidir.

Kırklareli Çatı Paneli

Paneller içerisinde bulundurduğu yalıtım malzemeleri sayesinde yüksek derece de bir ısı yalıtım hizmeti sunar. Isı yalıtımı aynı zaman da ısı hareketleri ile birlikte meydana gelen küf ya da nem gibi durumların önlenmesine yardımcı olur. Yapıların oldukça sağlam ve daha uzun ömürlü olmasına da yardımcı olan bir durumdur. Panellerin içerisinde yer alan yalıtım malzemesi yük taşıma kapasitesi yüksek olan bir üründür. Ürünün ısı yalıtım değeri kullanıldığı alanlara ve isteğe göre değişiklik gösterir.

Kırklareli Cephe Paneli

Cephe paneli aynı Kırklareli sandviç panel de olduğu gibi endüstri sektörü için gerekli olan bütün ihtiyaçları karşılar. Üstelik yaşamın çok daha kolay bir hale gelmesine de yardımcı olur. Bunun yanı sıra yaşam daha konforlu bir hale de gelmiş olur. Yalıtımına bağlı olarak su, ısı ve ses izolasyonu aynı zaman da yangın güvenliğini de sağlayan bir üründür. Hem ekonomik hem de estetik bir yapıya sahiptir. Ürün aynı zaman da oldukça kaliteli olan bir üründür. Ürün yapının dışarıdan gelebilecek olan bütün etkilerine karşı da bir koruma sağlar. Bu sayede yapılar çok daha güvenli bir hale gelmiş olur. Ürün dış cephelerde kullanıldığı gibi iç bölme işlemlerinde ve soğuk havaların depolarında da kullanılan bir üründür.

Kırklareli Trapez Sac

Trapez sac, prefabriklerin yapı imalatı esnasında, cephelerin ve çatıların kaplama işlemlerinde, barakaların yapımında, depoların inşaatı sırasında, akaryakıt istasyonunda, endüstri tesislerinde, hava alanlarında, alışveriş merkezlerinde, spor salonlarında, hangarlarda, otoparklarda ve stadyumlarda hem duvar kaplama hem de tavan kaplama olarak kullanılan ve tercih edilen bir üründür. Oldukça pratik bir kullanım alanı bulunur. Ürün aynı zaman da oldukça uzun ömürlü olan bir üründür. Kullanılan malzemelerin her biri kaliteli olan ürünlerdir. Ürün kişilerin hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmelerine yardımcı olur. Bu nedenle de günümüzde oldukça önemli bir yere sahiptir.

Kırklareli Şeffaf Çatı Levhası

Kırklareli sandviç panel özelliklerinden farklı bazı özelliklere sahip olan bir üründür. Mükemmel derece de bir ısı izolasyonuna sahiptir. Hem sıcak bükme işlemlerinde hem de soğuk bükme işlemlerinde kolay bir şekilde şekil alabilen bir üründür. Üstelik ürün kırılmalara karşı da oldukça dirençli olan bir üründür. Bütün hava şartlarına karşı koruma sağlayan bir üründür. Ürün aynı zaman da ateşe karşı da dayanıklı olan bir üründür. Ürünün %90 oranında bir ışık geçirme özelliği vardır. Bu da oldukça fayda sağlayan durumlar arasında yer alır.

Sandviç panel satış ve uygulama yaptığımız diğer bölgeler. 
Türkiye › Kırklareli › İlçeleri

FİYATANDIRMA:
Sandviç Çatı Paneli Fiyatı: m2 ….. usd / + kdv
Sandviç Cephe Paneli Fiyatı: m2 ….. usd / + kdv
Tek Kat Sandviç Panel (1cm kalınlık)  …. tl  / + kdv
Trapez Saç Fiyatı: m2 …… usd + kdv
Not: renk farkı 1 usd ek olarak eklenecektir.
Fiyatlar standar renk için geçerlidir. 
(güncel fiyat bilgisi için lütfen arayınız. 0545 455 84 61)

(Not: Malzeme satışı dışında montajlı hizmetlerimiz 2.500m2 üzeri MONTAJ yapmaktayız. Bu ölçülerin altındaki yerlerde montaj hizmetimiz yoktur. İstediğiniz metrajda ürün satın alabilirsiniz.) Fiyatlara nakliye dahil değildir.

Sandviç Panel Çatı Detayı:

Firmamız Sandviç Panel konusunda kendini kanıtlamış ve Sandviç Panel fiyatları, ile tadilat gerektiren yağmur su kaçaklarını Sandviç Panel  Çatı Levhası ve özelliğini yitirmiş çatınızı yeniden hayata döndürmek için profesyonel ekibi ile hizmet vermek için projelerinizi bekliyor. Bize 0216 706 56 16 veya 0545 455 84 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. İstanbul içi keşiflerimiz ücretsiz olup Türkiye geneline proje bazlı hizmet vermekteyiz.

Previous

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yorumlar
    Bize Danışın…

    Çatı ve cephe ürünlerimiz için bir uzman çalışanımızdan bilgi almak için bizi arayın.
    0216 706 56 16