Kayseri Sandviç Panel

Kayseri Sandviç Panel

Çatı paneli, yalıtım malzemesi öncelikli olarak poliüretan, taş yünü ve polyester olur. Boyalı metaller için birçok farklı boya çeşidi kullanılır. Kayseri sandviç panel de bulunan metaller için genellikle polyester boya kullanılır. Polyester boyalı olan saclar da belli bir boyanmış alan ve iç yüzey bulunur. Astar boyalar genellikle galvaniz sac için kullanılır.

Kayseri Çatı Paneli

Panellerin projeye uygun olacak şekilde boyanması nedeni ile montaj için kolaylık sağlar. Ayrıca çatı ve cephelerin kaplanması için etkili bir durumdur. Düşük ağırlığa sahip aynı zaman da yüksek taşıma kapasitesine sahip olan bir üründür. Uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilecek olan ürünler arasında yer alır. Bu nedenle de tasarruf yapılmasına yardımcı olur.

Kayseri Cephe Paneli

Kayseri sandviç panel, cephe paneli üretimi sırasında ham madde kalitesinin üzerinde durulur. TSE, ISO ve EN yapılarına uygun olacak şekilde kaliteli ürün üretimi yerine getirilir. Aynı zaman da ham maddelerin giriş işleminden teslimata kadar geçen bütün sürede titiz bir şekilde kalite kontrol işlemi yapılır. Ürün gizli vidalı olacak şekilde ya da dışarıdan vidalı olacak şekilde üretilerek gerekli olan bütün ihtiyacın karşılanmasını sağlayacak şekilde tasarlanan ürünler arasında yer alır. Cephe panelleri özellikle endüstri sektörü için gerekli olan ihtiyacın karşılanmasına yardımcı olur. Yaşamın kolaylaşmasına yardımcı olan bir üründür. Ürün yaşamı aynı zaman da konforlu bir hale de getirir. Ürünün yalıtım yapısına göre su, ısı, ses izolasyonu sağlar. Aynı zaman da yangın için gerekli olan güvenliğin artmasına da yardımcı olur.

Kayseri Trapez Sac

Kayseri sandviç panel de trapez sac özellikleri de bulunur. Trapez sac, alüminyumdan ve galvaniz sacdan elde edilmiş olan bir üründür. Ürün hem boyalı olarak hem de boyasız olarak elde edilir. Aynı zaman da ürünün farklı kalınlıkları ve formları da yer alır. Ürün ısı yalıtımsız olarak tek katlı ya da iki katlı şekilde bulunan ve aralarına ısı yalıtımı serilip tabakası çok olan bir üründür. Hem çatılarda hem de duvar uygulamalarında kullanılan bir üründür. Ürünün üzerinde buhar kesici bulunur. Aynı zaman da ısı yalıtım tabakası sayesinde su izolasyonu ile kaplanarak teraslarda ya da çatıların alt kısımlarında kullanılan bir uygulamadır. Ürün kolay bir şekilde taşınabilir. Aynı zaman da kolay bir şekilde montaj edilme özelliği de bulunan bir üründür.

Kayseri Şeffaf Çatı Levhası

Şeffaf çatı levhası, doğal ışığın kullanıldığı ve aydınlık mekânların elde edilmesine yardımcı olan bir üründür. Şeffaf çatı levhası sayesinde gün ışığının verdiği olumsuz hava koşullarından etkilenmeme durumu olur. Aynı zaman da UV ışınlarından arındırılmış bir şekilde kullanılma imkânına sahip olan ürünler arasında yer alır. Bu nedenle de oldukça önemli bir yere sahip olan ürünler arasında yer alır.

Sandviç panel satış ve uygulama yaptığımız diğer bölgeler. 
Türkiye › Kayseri › İlçeleri

FİYATANDIRMA:
Sandviç Çatı Paneli Fiyatı: m2 ….. usd / + kdv
Sandviç Cephe Paneli Fiyatı: m2 ….. usd / + kdv
Tek Kat Sandviç Panel (1cm kalınlık)  …. tl  / + kdv
Trapez Saç Fiyatı: m2 …… usd + kdv
Not: renk farkı 1 usd ek olarak eklenecektir.
Fiyatlar standar renk için geçerlidir. 
(güncel fiyat bilgisi için lütfen arayınız. 0545 455 84 61)

(Not: Malzeme satışı dışında montajlı hizmetlerimiz 2.500m2 üzeri MONTAJ yapmaktayız. Bu ölçülerin altındaki yerlerde montaj hizmetimiz yoktur. İstediğiniz metrajda ürün satın alabilirsiniz.) Fiyatlara nakliye dahil değildir.

Sandviç Panel Çatı Detayı:

Firmamız Sandviç Panel konusunda kendini kanıtlamış ve Sandviç Panel fiyatları, ile tadilat gerektiren yağmur su kaçaklarını Sandviç Panel  Çatı Levhası ve özelliğini yitirmiş çatınızı yeniden hayata döndürmek için profesyonel ekibi ile hizmet vermek için projelerinizi bekliyor. Bize 0216 706 56 16 veya 0545 455 84 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. İstanbul içi keşiflerimiz ücretsiz olup Türkiye geneline proje bazlı hizmet vermekteyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yorumlar
    Bize Danışın…

    Çatı ve cephe ürünlerimiz için bir uzman çalışanımızdan bilgi almak için bizi arayın.
    0216 706 56 16