Adana Sandviç Panel

Adana Sandviç Panel

Sandviç panel kullanım alanı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Bunda en önemli etken, modern yapı teknolojilerinde ihtiyaç duyulan malzemeler oluşudur. Özellikle, ısı ve ses yalıtımında ihtiyaç duyulması, onu farklı alanlarda kullanılır hale getirmiştir. İnşaat sektöründe çatı yalıtımında, iç ve dış yüzey kaplama malzemesi olarak ta tercih edilmektedir. Adana sandviç panel, panel üretimi ve montajında önde gelen kurumlar arasındadır. İhtiyaç duyulduğunda da farklı bölgelere sevkiyat hizmeti bulunmaktadır. Günümüzde, fabrika, depo gibi alanlarda yüzme havuzu gibi spor tesislerde, ses yalıtımının gerekli olduğu stüdyolarda kullanım sahaları bulunmaktadır. Ev ve iş yeri gibi yaşam alanlarında da ihtiyaç duyulan yapı teknolojilerindendir. Kaliteli ve tek parça üretilen sandviç panelin uygulamasında da titiz işçiliğin önemi büyüktür.

Adana Çatı Paneli

Sandviç panelin kullanım alanlarının en çok görüldüğü yerlerden biri de çatılardır. Çatıların kaplamasında sandviç panelin tercih edilmesinin çok farklı sebepleri bulunur. Kolay kaplanma özelliğinin yanı sıra, uzun vadede ekonomik katkılar da sunacaktır. Isı, nem ve yağış gibi dış hava faktörlerini iletmemesi, kaplayan kişiler için, büyük avantaj sunacaktır. Yakıt sarfiyatını azaltarak, enerji tasarrufu sağlanmasına katkıda bulunacaktır. Kışın soğuk ve nemi iletmemesi, yazın da sıcağı iletmeyen yapısı ile modern yaşam alanlarının vazgeçilmez unsurları arasındadır. Adana sandviç panel, bu konuda gerek çalışan personeli gerekse teçhizat zenginliği ile hızlı ve güvenilir hizmet sunacaktır.

Adana Cephe Paneli

Cephe panelinin kullanım sahaları da oldukça fazladır. Dış ortam ısısını iletmeyecek özellikleri ile yeni yapılarda tercih edilen teknolojiler arasındadır. Yün tarzı yalıtım özellikleri içeren iç yapısı ile sağlıklı yaşam alanları sunmaktadır. Isıyı geçirmediği gibi cephe yüzeylerinde neme bağlı küf gibi oluşumlar da bulunmayacaktır. Yangına karşı dirençli olması sayesinde de tercih edilen dış cephe kaplamaları arasındadır. Adana sandviç panel olarak, dayanıklı sandviç panel uygulamaları yapan uzman kuruluşların başında gelmekteyiz.

Adana Trapez Sac

Trapez sac kullanımı en çok, prefabrik yapılar ile depo gibi sanayi alanlarında kullanılmaktadır. Bazı durumlarda trapez sac, ince bir katman halinde tek kat kullanılabilir. Bu durum ısı yalıtımının gerekli olmadığı yerler içindir. Son derece şık bir görünüm sunmaktadır. Isı yalıtımının ihtiyaç duyulduğu alanlarda ise iki kat kullanımı gerekli olacaktır. Ortasına cam yünü malzemesi serilmesi ile iki kat sandviç şeklinde kullanımı da yaygın olarak görülmektedir. Hem ekonomik hem de son derece zarif bir görünüm sunmaktadır. İç mekanı dış hava etkilerine karşı da koruyacak özellikler içerecektir.

Adana Şeffaf Çatı Levhası

Şeffaf çatı levhaları da yaşam alanlarında kullanılan malzemeler arasındadır. Işığı kullanarak enerji sarfiyatını azaltmayı hedefler. Işık kullanımında da güneşin zararlı ışınlarını da süzerek, iç mekan aydınlatmasını sağlamış olacaktır. Hafif olmasının yanı sıra son derece de dayanıklıdır. Güvenilir ve kaliteli sandviç panel çeşitleri için firmamız hizmetlerinden yararlanılması önerilir.

 

Uygulama Görselleri:

adana trapez sac
adana seffaf cati
adana sandvic panel
adana sandvic panel fyatlari
adana cephe paneli
adana cati paneli

Sandviç panel satış ve uygulama yaptığımız diğer bölgeler. 
Türkiye › Adana › İlçeleri

 • Aladağ
 • Ceyhan
 • Çukurova
 • Feke
 • İmamoğlu
 • Karaisalı
 • Karataş
 • Kozan
 • Pozantı
 • Saimbeyli
 • Sarıçam
 • Seyhan
 • Tufanbeyli
 • Yumurtalık
 • Yüreğir

FİYATANDIRMA:
Sandviç Çatı Paneli Fiyatı: m2 60 tl + kdv
Sandviç Cephe Paneli Fiyatı: m2 62 tl + kdv
Tek Kat Sandviç Panel (1cm kalınlık) m2 40 tl  kdv
Trapez Saç Fiyatı: m2 35 tl + kdv
Not: renk farkı 3 tl ek olarak eklenecektir.
Fiyatlar standar renk için geçerlidir. 
(güncel fiyat bilgisi için lütfen arayınız. 0545 455 84 61)

(Not: Malzeme satışı dışında montajlı hizmetlerimiz 2.500m2 üzeri MONTAJ yapmaktayız. Bu ölçülerin altındaki yerlerde montaj hizmetimiz yoktur. İstediğiniz metrajda ürün satın alabilirsiniz.) Fiyatlara nakliye dahil değildir.

Sandviç Panel Çatı Detayı:

Firmamız Sandviç Panel konusunda kendini kanıtlamış ve Sandviç Panel fiyatları, ile tadilat gerektiren yağmur su kaçaklarını Sandviç Panel  Çatı Levhası ve özelliğini yitirmiş çatınızı yeniden hayata döndürmek için profesyonel ekibi ile hizmet vermek için projelerinizi bekliyor. Bize 0216 706 56 16 veya 0545 455 84 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. İstanbul içi keşiflerimiz ücretsiz olup Türkiye geneline proje bazlı hizmet vermekteyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yorumlar
  Bize Danışın…

  Çatı ve cephe ürünlerimiz için bir uzman çalışanımızdan bilgi almak için bizi arayın.
  0216 706 56 16